Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem

moravskoslezsky-kraj-logo

Pronájem sportovních zařízení

 

AKTUÁLNÍ VYTÍŽENOST SPORTOVNÍ HALY

 

 

Nájem níže uvedených sportovních částí lze dohodnout především s:

Lenkou Plevovou, referentkou majetkové správy, kl. 406, celé tel. číslo: 555 503 406, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Velká sportovní hala

 

Velká sportovní hala o rozměrech 50 x 25 m, ploše 1250 m2 má velmi kvalitní palubovku s vyznačením pro všechny sporty. Hala je vybavena základním potřebným technickým zázemím – tj. časomírou a rozhlasovou technikou. V hale jsou pro diváky rozkládací tribuny a lavičky. Na halu navazuje zázemí pro sportovce tj., sociální místnosti, šatny, koupelny, kabinet pro rozhodčího a lékaře, kancelář správce haly a kabinet učitelů TV.

 

Škola pro své žáky pravidelně pořádá turnaje mezi učilišti a středními školami a to v malé kopané, volejbalu, košíkové a florbalu. V průběhu roku zde probíhá nespočet sportovních akcí a turnajů v házené, nohejbalu, florbalu a volejbalu.

 

Sportovní hala je v provozu denně od 7,00 hod do 22,30 hod.  Žáci halu využívají v čase od 7,00 hod do 15,00 hod. Sportovním klubům a nájemcům je hala  k dispozici v čase pondělí až pátek od 15,00 do 22,30 hod  a o sobotách a nedělích v čase od 7,00 do 22,30 hod.

 

Malá tělocvična

 

Malá tělocvična slouží pro sporty, které nejsou náročné na prostor a taktéž svým nízkým nájmem pro kluby, které mají v odpoledních hodinách tréninky především dětí a dorostu. Svou plochou je ideální pro sporty – gymnastika, malá kopaná a popř. házená a florbal.

Moravská 2/964
Ostrava-Vítkovice
703 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 555 503 111