STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Společenský sál

Je prostorný, s velmi dobrou akustikou, o rozměrech 18,1 x 30,6 m, tedy plochou cca 554 m2. Kapacita sálu je maximálně 350 míst k sezení.

Hlavním vstupem do společenského sálu je tzv. přísálí - prostorná chodba s místem k posezení a barem před vstupem do sálu. V této chodbě jsou přístupy do sociálních zařízení, určených pouze pro tuto společenskou část.

Sál je vybaven ozvučením včetně mikrofonu, dataprojektorem s možností promítání na stěnu a wi-fi připojením. Pro odkládání oděvů lze využít mobilní věšáky.

Bar v přísálí

Přímo před vstupem do společenského sálu je situován jednoduchý bar, který je vybaven lednicí, pultem a barovými stoly.

D-klub

D-klub o rozměrech 6,6 x 11,5 m, plochou cca 76 m2, je součástí společenských prostor. Nachází se v přední části chodby vedoucí ke společenskému sálu. D-klub je vybaven barovým pultem, stoly s ubrusy, polstrovanými židlemi, dataprojektorem, plátnem a wi-fi připojením. Jeho kapacita je cca 25 míst. Lze jej využít jako samostatnou přednáškovou či předváděcí místnost nebo jako místnost pro občerstvení při pořádání větších společenských akcí ve společenském sále.

M-klub

M-klub o rozměrech 6,6 x 11,5 m, plochou cca 76 m2, se nachází ve spojovací chodbě mezi výškovou budovou a jídelnou. M-klub je koncipován jako učebna nebo přednášková místnost s katedrou, je vybaven školním nábytkem, tabulí a plátnem, také wi-fi připojením. Na vyžádání je možné instalovat dataprojektor. Kapacita místnosti je cca 30 míst.

Zasedací místnost

Zasedací místnost se nachází za M-klubem ve spojovací chodbě mezi výškovou budovou a jídelnou. Jde o menší místnost vybavenou velkým oválným stolem, židlemi, kancelářským nábytkem a wi-fi připojením. Kapacita zasedací místnosti je cca 10 osob.

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 2/964
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021