STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

V měsíci září byla i naše škola oslovena firmou Tipa spol. s r.o. k zapojení do soutěže středních škol a kroužků z celého Moravskoslezského kraje se zaměřením na elektrotechniku. Na základě této výzvy byli osloveni studenti oborů se zaměřením na elektrotechniku.

V měsíci září byla i naše škola oslovena firmou Tipa spol. s r.o. k zapojení do soutěže středních škol a kroužků z celého Moravskoslezského kraje se zaměřením na elektrotechniku. Na základě této výzvy byli osloveni studenti oborů se zaměřením na elektrotechniku.

Podmínkou soutěže bylo vyrobit přístroj z elektrosoučástek se zapojením na elektřinu. Z naší školy se do soutěže zapojili dva studenti oboru "Elektrotechnika", Jaroslav Šindel ze třídy EPE4 s výrobkem Teslův transformátor a Šimon Giemza z EPS3 s výrobkem detektor kovů. Výstava výrobků byla zahájena 4. listopadu 2015 v OC Breda & Weinstein a probíhala do 30. listopadu 2015. O nejlepší studentské práce rozhodla veřejnost a odborná komise Slezské university oboru informatika a výpočetní technika.

Vyhlášení vítězů a předání cen S TIPOU ZA TAJEMSTVÍM ELEKTRONU proběhlo 8. prosince 2015, kdeodborná komise vybrala 4 vítězné výrobky. Z celkového počtu 11 vystavených výrobků se na 2. místě umístil student naší školy Jaroslav Šindel, který obdržel poukázku na nákup zboží v hodnotě 2.000,- Kč. Cenu společnosti Tipa spol. s r.o. - tablet v hodnotě 4.500,- Kč získal student naší školy Šimon Giemza.

soutez-tipa03

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 2/964
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021