Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem

moravskoslezsky-kraj-logo

Vyhráli jsme celostátní soutěž Logistik Junior SŠ 2019

VYHRÁLI JSME! Ve dnech 15. – 16. října 2019 se žáci oboru Provoz a ekonomika dopravy jako každoročně vydali na západ naší země do Karlových Varů a  pokoušeli se pokořit 20 soutěžících týmů z logistických a dopravních škol v soutěži LOGISTIK JUNIOR SŠ 2019.

Celorepubliková soutěž se každoročně koná v prostorách Střední odborné školy logistické v Karlových Varech – Dalovicích a také v prostorách sálu tamního Obecního úřadu. Soutěž byla koncipována jako  dvoudenní, kdy první den tříčlenná soutěžní družstva prokazovala své znalosti v oblastech logistiky, ekonomiky, spedice a logických her. Druhý den soutěžící museli pomocí prezentace v českém i anglickém jazyce přesvědčit investory, proč by měli investovat právě do jejich ekologického výrobku.

Po této části následovalo finále, kam postupovala už jen čtyři nejlepší družstva. Naše družstvo „Vítkovice B“ postoupilo do finále ze třetího místa. Studenti Radek Duda, Lenny Vronský a Nikol Mitášová prokázali nejenom odborné znalosti z oblasti logistiky, dopravy i přepravy, ale také pevné nervy a skvělou strategii a tak po napínavém závěru vybojovali první místo.

Do Ostravy jsme přivezli Putovní pohár, který bude k vidění po celý školní rok ve vstupních prostorách školy.

Blahopřejeme ke skvělému úspěchu a děkujeme našim studentům za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Martinásková

VYHRÁLI JSME! Ve dnech 15. – 16. října 2019 se žáci oboru Provoz a ekonomika dopravy jako každoročně vydali na západ naší země do Karlových Varů a pokoušeli se pokořit 20 soutěžících týmů z logistických a dopravních škol v soutěži LOGISTIK JUNIOR SŠ 2019.

Moravská 2/964
Ostrava-Vítkovice
703 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 555 503 111