STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Ve dnech 8. až 10. 10. 2018 se naši žáci zúčastnili 10. ročníku celostátní soutěže „LOGISTIK JUNIOR SŠ 2018“ pořádanou SOŠ logistickou a SOU Dalovice v Karlových Varech.

Celostátní soutěže se zúčastnilo jedno družstvo, složené z žáků: Orel Lukáš (SIP 4), Radek Duda (PED 3), Martin Bernict (PED 2).  Žáci soutěžili v oblastech logistika, spedice, logika a ekonomika. Dalším úkolem bylo vytvořit v týmu prezentaci o výrobě ekologických beden a přepravek. Měli také přesvědčit investory, aby finančně podpořili jejich projekt.

Prezentace probíhala v českém a anglickém jazyce. Po sečtení bodů za první a druhý soutěžní den jsme se z celkového počtu 20 týmů, umístili na 4. děleném místě. Do finále postoupilo celkem 6 týmů, naši žáci se umístili na 6. místě. Vzhledem k tomu, že studijní obory na naší škole nejsou přímo zaměřeny na logistiku, jedná se o vynikající výsledek a doufám, že příští rok „staneme na bedně.“

Ing. Tomáš Pščolka

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 2/964
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021