STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Svět se zrychlil a stále zrychluje. Všichni chtějí všechno hned, což si žádá ta nejefektivnější chytrá řešení. A to taky v dopravě a logistice. Studuj obor, kterému patří budoucnost.

Právě otevíráme program Inteligentní doprava a logistika v bakalářském i navazujícím programu na FS.

Vice na https://www.fs.vsb.cz/cs/studium/bakalarske-studium/?programmeId=1033

Přílohy:
Download this file (VSB-doprava-a-logistika2024.pdf)VSB-doprava-a-logistika2024.pdf[ ]2532 kB

H. A. S. spol. s r.o., logo

H. A. S. spol. s r.o.(Svazarmovská 317, Frýdek-Místek, 737 01) je neustále se rozvíjející převážně dopravní společností s více než třicetiletou tradicí. Kromě vnitrostátní nákladní dopravy a rozvozu nápojů (pivo, kofola) provozujeme také skladování, autoservis, pneuservis, mycí centrum osobních a nákladních vozidel a autobusů, moderní čerpací stanici.

V současné době bychom rádi doplnili náš tým a přijmeme do trvalého pracovního poměru právě jednoho automechanika. Přivítáme zájemce, který má zájem o obor, chuť do práce, je kreativní a zapadne do fungujícího kolektivu.

Nevadí nám, že nemáš až tak moc zkušeností, v praxi si Tě zaučíme. Pokud Tě to zajímá, stav se osobně (sídlíme ve Frýdku-Místku na ul. Svazarmovské za místeckým Lidlem), napiš e-mail nebo přímo zavolej: Bc. Jiří Šťotka, provozní ředitel, mob. +420 731 531 020, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.www.has-cs.cz.

BATZ CZECH, s.r.o. Společnost BATZ  CZECH, s.r.o. je dceřinou společností španělské firmy BATZ Group, která je již 50 let dynamickým  dodavatelem pro koncové klienty z automobilového průmyslu. Našimi zákazníky jsou Volkswagen  Group, BMW, Audi, Seat, Porsche, Tesla, Škoda Auto, Jaguar, Opel a další. 

Společnost BATZ Group se sídlem v Igorre na severu Španělska je součástí skupiny MONDRAGON,  největší průmyslové družstevní skupiny na světě. BATZ Group byla založena v roce 1963 a v průběhu  let se stala stabilní průmyslovou společností s přítomností po celém světě. A to díky angažovanosti a  prozákaznickému přístupu našich profesionálů, založených na inovacích pro vývoj udržitelných  zdrojů. 

BATZ Group má strategickou pozici pro oslovení globálních společností. Naše výrobní závody po  celém světě spolu s rozsáhlou komerční sítí a rezidenční technickou podporou dělají ze společnosti  BATZ perfektního partnera, který doprovází své zákazníky v jejich současných i budoucích výzvách,  kdekoli je to potřeba. 

Výrobní specializace ve společnosti BATZ CZECH, s.r.o. se zaměřuje na svařování, montáž a plastové  vstřikování a komprese. Vyrábíme manuální ruční brzdy, pedálové boxy, zvedáky a další sady nástrojů  a komponentů pro automobilový průmysl a koncové zákazníky. V současné chvíli čítá společnost Batz  Czech, s.r.o. asi 200 zaměstnanců a rádi bychom mezi námi přivítali ve Frýdlantu nad Ostravicí nové  kolegy, také z řad středoškolských absolventů, na aktuálně volné pracovní pozice:

  • Technik výrobních zařízení 
  • Seřizovač 
  • Montážní dělník 
  • Skladník/manipulant 

Jako Air Dispatch (CLC) jsme světovou jedničkou v centralizovaném vyvažování letadel, dceřiná společnost  skupiny dnata spadající do Emirates Airlines Group. Do naší kanceláře v centru Ostravy hledáme nové kolegy,  které bychom moc rádi zaučili na pozici Aviation Specialist/Load Controller. Že Ti název pozice nic neříká?  Nevadí! Český ekvivalent se hledá dost těžko, a proto se o práci něco dozvíš v následujících řádcích.  

Aby ses stal Load Controllerem, tak budeš nejdříve měsíc sedět ve „školní“ lavici, intenzivně se učit všechny  základy, a pak na Tebe bude chvíli dohlížet zkušenější kolega.  

Časem budeš pracovat samostatně neustále u počítače a zodpovědně následovat stanovená pravidla a postupy  tak, abys letadlo na dálku správně naložil pro bezpečný vzlet a cestu z bodu A do bodu B. Při tom jsi anglicky v kontaktu s letišti a lidmi po celém světě. 

Přílohy:
Download this file (air-dispatch-A4_CZ_tisk.pdf)air-dispatch-A4_CZ_tisk.pdf[ ]1405 kB

Číst dál: I bez předchozí zkušenosti můžeš začít pracovat v letectví!

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 964/2
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021