STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Dne 22.4. 2022 se naši žáci zúčastnili originálního běžeckého závodu, který organizovala největší běžecká organizace u nás RUNCZECH. U příležitosti 100 let od narození našeho nejúspěšnějšího atleta a několikanásobného olympionika Emila Zátopka, se závod běžel oproti jiným ročníkům na atletickém stadioně SSK Vítkovice. Úkolem každé 10 ti členné štafety bylo uběhnout - štafetově  MARATON -  42,195 km.

Náš desetičlenný tým ve složení:

Filip ČECH (který běžel jako první a jeho úsek byl nejdelší – 15 kol tj. 6.200 m – zbývající členy týmu čekalo 10 kol tj. 4.000) Tomáš KUBA, Klára KOTOUSOVÁ, Vojtěch HANTÁK, Pavla HECZKOVÁ, Daniel HOFÍREK, Valerie PCHÁLKOVÁ, Daniel DOSTÁL, Jan KAŠA, Michal KROCZEK  se po úžasném bojovném výkonu, umístil na krásném 7. místě z celkového počtu 15 středních škol z celého Moravskoslezského kraje.

Všem zúčastněným velká gratulace za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.

Krásný sportovní zážitek to byl pro všechny zúčastněné a díky za podporu všem, kteří se závodu

aktivně neúčastnili, ale o to vytrvale fandili a podporovali naše závodníky ?

Díky a těším se na další ročník příští rok!!!

Odkazy a soubory ke stažení

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 2/964
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021