STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Dne 29.11. 2023 se naši žáci zúčastnili okresního kola ve Futsalu, který organizovala Střední škola prof. Matějčka, 17. listopadu 1123, 70800, Ostrava – Poruba. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev: SŠTD, SŠSS, Vítkovická SŠ, SPŠ Zengrova, SŠ prof. Matějčka, SOŠ Ahol, VSPŠ a  SŠE.

Náš  tým ve složení:

Jan Kouřil, Jiří Toška, Felix Novák, Daniel Hofírek, Lukáš Hradil, Petr Kokeš, Lukáš Florek, Matěj Vincenz a Ondřej Kreibich se po bojovných výkonech umístil na 3. místě a nepostupuje do dalšího městského kola.

Všem pochvalu za reprezentaci naší školy.

Číst dál: Okresní kolo ve Futsalu

Dne 30.11. 2023 se v tělocvičně SŠTD odehrál turnaj v hazené chlapců a děvčat.

Nejprve se hrál zápas děvčat ve kterém zvítězila SZŠ A VOŠ Ostrava-Vítkovice a postupuje do krajského kola, dále se turnaj chlapců hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým a finálové skupině, do které postupoval vždy jeden vítěz základní skupiny. Do krajského kola soutěže postupuje SŠ služeb a podnikání, Ostrava-Poruba.  

GRATULUJEME !!!

Číst dál: Městský přebor chlapců a děvčat v házené

Přihlášky k MZ 2024 jste mohli podat do 1. prosince 2023.

 

Po zpracování přihlášek v informačním servise CERTIS obdržíte na své e-maily VÝPIS PŘIHLÁŠKY - pro vás doklad o přihlášených zkouškách a současně ověření funkčního e-mailu.

Žáci denního studia potvrdí správnost obsahu přihlášky TU v rámci třídnické hodiny. Pokud se hlásíte na náhradní nebo opravný termín, potvrdíte správnost odpovědí na daný e-mail do stanoveného termínu. Vše musí být vyřízeno do 20. prosince2023.

Dne 13.11.2023 se tým žáků třídy PED1 zúčastnil oblastního kola soutěže Pišqorky.  Soutěž se konala na gymnáziu Volgogradské v Ostravě. Tým „Opičáci“ tvořili: Grohmann Antonín, Němec Pavel, Vůjtek Jan, Durďák Jan, Veverka Vojtěch, Chomistek Adam, Kondáš David.

   PišQworky jsou týmová soutěž pro všechny středoškoláky a žáky druhého stupně v oblíbené strategické hře piškvorky. Soutěž pořádá už od roku 2008 studentský spolek Student Cyber Games.

   Náš tým postoupil po napínavém souboji ve skupině z 1. místa. Ve čtvrtfinále bohužel podlehli loňským vítězům SPŠCH Ostrava.