STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A DOPRAVNÍ, OSTRAVA-VÍTKOVICE
JE PŘÍSPĚVKOVOU ORGANIZACÍ
ZŘIZOVANOU MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM

Okresní kolo kopané - SŠ města Ostravy sk. C Dne 10.5. 2022 se naši žáci zúčastnili okresního kola v kopané, který organizovala SŠSS, příspěvková organizace, Krakovská 1195, Ostrava – Hrabůvka. Turnaje se zúčastnila 4 družstva: SŠTD, SŠSS, Vítkovická SŠ, SPŠ Zengrova.

Náš tým ve složení:
Denis Látal, Martin Michna, David Surovec, Jan Kouřil, Richard Segeťa, Jiří Toška, Felix Novák, Jan Kaša, Jaroslav Honus, René Blažčik, Daniel Hofírek, Lukáš Hradil, Matěj Komárek, Petr Kokeš, Réné Byčánek, Lukáš Kostka.

se po bojovných výkonech umístil na 1. místě a postupuje do dalšího městského kola. Všem hráčům gratuluji za vzornou reprezentaci naší školy. Díky a uvidíme se v následujícím turnaji.

Výsledky DT společné části MZ Vám byly odeslány prostřednictvím systému CERTIS na e-mailové adresy zadané na přihláškách.

V případě neúspěchu v některé části maturitní zkoušky a zájmu o opravný termín na podzim 2022 musíte podat novou přihlášku nejpozději do 25. června 2022. V současné době můžete použít přiložený formulář přihlášky (nezapomeňte DT jsou přední část formuláře = společná část MZ), vše ostatní je profilová část MZ = zadní strana formuláře.

Můžete také počkat do 20. června, kdy snad už bude možnost generovat přihlášky přímo ze systému (po ukončení a vyhodnocení MZ v jarním termínu). Sledujte informaci na webu, případně napište e-mail.

 

Přílohy:
Download this file (Prihlaska_k_MZ.pdf)Prihlaska_k_MZ.pdf[ ]402 kB

SŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice, p. o. - nabízí pracovní pozici - Učitel odborných předmětů se zaměřením na elektrotechniku a autoelektriku s nástupem od 24. 8. 2022. Případné nabídky zasílejte na email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Dne 22.4. 2022 se naši žáci zúčastnili originálního běžeckého závodu, který organizovala největší běžecká organizace u nás RUNCZECH. U příležitosti 100 let od narození našeho nejúspěšnějšího atleta a několikanásobného olympionika Emila Zátopka, se závod běžel oproti jiným ročníkům na atletickém stadioně SSK Vítkovice. Úkolem každé 10 ti členné štafety bylo uběhnout - štafetově  MARATON -  42,195 km.

Číst dál: Juniorský Maraton 2022

Dne 9. 3. proběhlo na naší škole školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Zúčastnit se mohli žáci 1.-3. ročníků. Účast byla nebývale vysoká - o pozici nejlepšího „angličtináře“ se ucházelo 30 studentů. Soutěž byla rozdělena na dvě části. V té první si studenti prověřili své poslechové dovednosti a zároveň si mohli vyzkoušet, jak vypadá poslechová část u maturitní zkoušky. Následovala část konverzační – zde měli studenti hovořit na zadané téma, které si vylosovali, a odpovídat na otázky s tématem související. Poněvadž se nám přihlásilo opravdu hodně žáků, konverzovali soutěžící ve dvojicích a místy tak vedli i dialog.

Číst dál: Soutěž v jazyce anglickém

Strana 1 z 3

double-left-arrows right-arrow double-right-arrows left-arrow double-left-arrows-d right-arrow-d double-right-arrows-d left-arrow-d

Odkazy a soubory ke stažení

Kontakt

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
Moravská 2/964
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČ: 14451093

Telefon: +420 555 503 111
E-mail: sekretariat@sstd.cz
Datová schránka: rf8xq7x

Prohlášení o přístupnosti
Mapa stránek

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj - školství

© Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, 2021